Nočník 2017 - noční orientační běh

nocnik_2017

Nočník je orientačně nenáročný závod především smíšených dvojic, který navazuje na tradici Nočníků na ZČU. Na Nočníku se na rozdíl od běžných orienťáků setkáte i s několika vtipnými bonusovými kontrolami.

Letos je Nočník součástí soutěže O pohár rektora.

Kdy: ve čtvrtek 6. dubna

Kde: restaurace V Háji, Bílá Hora, Plzeň (mapa)

Registrace: 18:00 - 19:00

Informace o trati: 19:30

Start: od 20:00 (hromadný)

Typ závodu: scorelauf, limit 120 minut

Přihlašovací formulář

Už máte všech semestrálek dost? Není nic lepšího, než si pročistit hlavu a osvěžit tělo sportem. Někteří možná namítnou, že by radši vyrazili do hospody, nebo na rande. V tom případě Nočník představuje unikátní příležitost všechny tyhle aktivity spojit v jeden večer.

Základním pravidlem zůstává, že není nutné běžet ani mít zkušenosti s orienťákem, aby si člověk Nočník užil. Myslíme na všechny. V blízkosti startu budou zábavné kontroly, kde si procvičíte smysly a možná i posunete vztah s vaší běžeckou polovičkou na další úroveň. Pokud zatoužíte po větších výzvách, můžete se vydat hlouběji do lesa, kde už se budou kontrolky hledat hůř.

Abychom ještě více nalákali odvážné běžce bez zkušeností s orientačními sporty, vytvořili jsme pro ně zvláštní kategorii.

Váš hlas: Žádná Průměr: 1 (1 vote)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

I want to participate in this

I want to participate in this nightmare. What are the features of this competition? I want to know the details. Here you shared some details. And but it is not clear to me, so share the details again on the site so that we can learn more.best vaporizer for weed

From our post only I came to

From our post only I came to know about this. I think many people are not aware of it. Your post helps you know the news before the date. Thank you so much for the share. private amsterdam  tour guide

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.