Od Exodu k ERASMU + aneb letošní ročník Exodu se ponese v duchu cestování

V sobotu 14. října 2017 se uskuteční další ročník celouniverzitního pochodu EXODUS, jehož téma naváže na nadcházející oslavy 30 let programu ERASMUS. 

Trasa, kterou během letošního pochodu společně urazíme bude dlouhá 17,5 km, takže úplná brnkačka. Sejdeme se na konečné tramvaje č. 4 na Košutce a půjdeme přes Kolomaznou pec směrem na Krkavec. Na účastníky během pochodu čekají zábavné a zapeklité úkoly a také občerstvovací stanice. Naše trasa skončí u Boleveckých kolejí, kde je zajištěno bezplatné posezení a také "grilovačka". V případě nepřízně počasí se můžeme přesunout dovnitř. 

Moc se na těšíme na všechny účastníky a doufáme, že se připojíte i vy. A to nejlépe v dresscode své oblíbené země. 

 

 

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (2 x hlasováno)

Komentáře

We all are excited to see the

We all are excited to see the next edition of EXODUS. I hope that they will play well this year and will make us proud. They are working very hard to win the race and I wish all the very best to the team members. Hope for the best. mens inpatient alcohol rehab

Why are you sharing such

Why are you sharing such unnecessary photos on this site? This image does not appear to be relevant to the site. Try to delete these photos from the site and share some useful information about the company and the things that are happening around. product photo editing

Command prompt is really an

Command prompt is really an useful program to access any program of your pc easily so just visit here to get windows command prompt in your pc read our informative article to open command prompt.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.