PEe/aK WEEK záznam z 18.12.

Ve Vánočním P-W nakonec zazpívala jak Zuzka tak Míša. Jestli chcete slyšet, jak to dopadlo, stáhněte si záznam. Užijte si jeden z nejvysmátějších dílů! =o)

19. December 2008 (Celý den)
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Ježiš to jsou strašný kecy

Ježiš to jsou strašný kecy v tom pořadu, vždyť je to úplně o ničem :-D To jsem teda ještě nezažil :-D No nic, čas se dá dneska zabíjet různě… Každopádně by to chtělo připravit alespoň nějakej smysluplnej program, když už se někdo cpe do rádia :)

Jirka má vážně pravdu, jen

Jirka má vážně pravdu, jen dodám, že v pořadu by mělo být více písniček a méně nic neříkajícího chichotavého otravného a vskutku přitroublého šumu :-D Zdar v díle, Jirka

Absolutní souhlas, kluci.

Absolutní souhlas, kluci. Nějaká normální konverzace se prakticky nedostavila. Mě trochu mrzelo, že třeba Zuzky velice příjemný hlas, který by se dle mého názoru do rádia jistě hodil, kazil chvílemi za uši tahající smích, který bych zrovna nečekala. Je to škoda, protože já takovým pěkným ženským hlasem nedispomuji a na jejím místě bych se nad tím zamyslela a příště více mluvila a méně se smála. Je to jen taková přátelská rada, nic ve zlém, ale přeci jen, promiňte mi ten výraz, 2 smějící se slípky sráží úroveň projevu a to velkou část posluchačů odradí. Jistě se ve skutečnosti jedná o inteligentní dívky, které v životě chtějí něco dokázat a nebýt jen průměrnými studentkami jako tisíce jiných, tak by také měly více přemýšlet a plněji využívat svého potenciálu. Těším se na další P-W. Páčko ;-)

Naprostej souhlas Jirkove!

Naprostej souhlas Jirkove!

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.