Plzeňská Show Matěje Kotrby pokračuje - pondělí 20.2.

Dvě témata současnosti! Mediální gramotnost a Vývoj společnosti v Česku. Ta zazní v Show Matěje Kotrby již příští pondělí 20.2. v plzeňském DEPO2015. Přijměte pozvání.

Show Matěje Kotrby je LIVE a ONLINE Talk Show v Plzni. Rozhovory s významnými hosty na různá témata. Cílem je inspirovat širokou veřejnost o všech fantastických projektech a lidech tady z Česka, co doopravdy něco budují a znamenají ve svých oborech. Důležité je, aby hosté předali divákům kromě pobavení opravdu cenné informace a třeba i impulsy pro zlepšení svých vlastních projektů a nápadů.

 

V prvním díle show na téma PODNIKÁNÍ vystoupili úspěšní podnikatelé Standa Gálik a Ondřej Chybík, kteří přiblížili svoje začátky v byznysu spolu s tím, co je k úspěšné cestě vzhůru potřeba. Podívej se třeba, jak začínal Standa Gálik.

 

https://www.youtube.com/watch?v=cF1ZkLOsbyk&t=293s

 

Druhý díl bude v Plzni v pondělí 20.2. od 19:00 na téma Mediální gramotnost a Vývoj společnosti v Česku.

 

Na téma Vývoj společnosti v Česku promluví zkušený podnikatel a filantrop Martin Hausenblas (ADLER, LIFTAGO). Založil a financuje Stipendijní fond Renesance, jenž je určený na podporu studentů nebo absolventů vysokých škol v Ústeckém kraji se zájmem o studium v zahraničí. Je předsedou sdružení Podnikáme bez korupce. Kandidoval do senátu a byl 1. náměstkem primátora v Ústí nad Labem,.Jaká je jeho prognóza pro českou společnost do budoucích let?

 

Téma mediální gramotnost? V dnešní době jsme bohužel čím dál více vystavování dezinformacím, lživým reportážím médií a klamu. Nic nového! Jenže ty pak utváří naše názory a naše hodnoty, které formují naši společnost, aniž bychom si to uvědomovali. Proto u nás vznikl projekt Zvol si info, který učí mladé lidi, jak se těmto dezinformacím bránit. Vojty Bruka, jednoho z vedoucích projektu, se bude Matěj ptát, jaké konkrétní opatření můžeme provést jako jednotlivci, abychom si v informační době zachovali zdravý rozum.

 

Jako bonus se po skončení show můžeš zeptat při networkingu hostů na co chceš. Pokud tedy nechceš být loutkou médií a chceš znát pohled Martina Hausenblase na českou společnost, přijď 20.2. do Plzně. Lístky na akci zde:

http://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/15423-show-mateje-kotrby

Váš hlas: Žádná Průměr: 1 (1 vote)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.