PO BITVĚ KAŽDÝ GENERÁL

Kosmos je synonymem řádu a symetrie, opakem je tedy pochopitelně chaos. Dle všelijakých teorií se vesmír stále rozpíná. Jakmile se však začne smršťovat, přijdou problémy. Z toho usuzuji, že chaos již klepe na vrata kosmu.

Jak jinak si lze explikovat, že se rození tupci přes noc stali politology či odborníky na ars nova? Že odlišný postoj k téže skutečnosti je devianty trestán násilím? Že se někdo nedokáže hrdě postavit pravdě čelem?

Ve své podstatě v nás podobná individua vzbuzují lítost, což? Pozorujeme jejich bídné existence, jednostranné zájmy, a po vzoru Ericha M. Remarqua jim zároveň závidíme, anžto budeme jednou umírat mnohem nespokojenější než oni, jelikož nikdy nezískáme odpovědi na otázky, které nás trápí.

Chraňte se proto hloupých lidí, moji drazí, neboť hloupost je v mnohých případech nepostradatelným atributem lidí zlých, již ve svých bližních s nepopsatelnou radostí vzbuzují strach; a strach, jak víme z jedné z nejvelkolepějších ság všech dob, se stává původcem hněvu, od něhož vede jen nepatrný krok k nenávisti, kterážto vstupní branou k utrpení jest. 

A nebavte se s feťáky, i kdyby Vám sebeupřímněji tvrdili, že jsou již dávno čistí. 

Nechť Vás provází síla!

Váš hlas: Žádná Průměr: 2.7 (7 x hlasováno)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.