Podpoříte studentku ZČU v soutěži MISS cyklistika 2010?

Katarína Hranaiová je studentkou druhého ročníku navazujícího studia fakulty ekonomické na ZČU v Plzni. Vedle studia se aktivně věnuje silniční cyklistice. V letošním roce se stala akademickou mistryní České republiky v časovce a vicemistryní v hromadném závodě.

V barvách týmu AC Sparta Praha startovala také na etapových závodech zařazených do seriálu světového poháru. V místních závodech uspěla například na silničním Králi Šumavy, kde obsadila druhé místo. V Plzni jsme ji mohli vidět bojovat o body na okruhu v areálu SK Rapid Sport Na Doubravce v seriálu Giant Liga, kde v celkovém pořadí skončila na 3. místě. V případě, že se rozhodnete Katarínu podpořit, hlasujte v anketě Miss cyklistiky 2010 na stánkách www.ceskysvazcyklistiky.cz. Hlasování končí 10.11.2010 ve 24:00. Vítězka bude vyhlášena 11.11.2010 na akci "Král cyklistiky 2010" v Tophotelu Praha.

Zdeněk Rubáš

Váš hlas: Žádná Průměr: 3.9 (9 x hlasováno)