Podpoříte studentku ZČU v soutěži MISS cyklistika 2010?

Katarína Hranaiová je studentkou druhého ročníku navazujícího studia fakulty ekonomické na ZČU v Plzni. Vedle studia se aktivně věnuje silniční cyklistice. V letošním roce se stala akademickou mistryní České republiky v časovce a vicemistryní v hromadném závodě.

V barvách týmu AC Sparta Praha startovala také na etapových závodech zařazených do seriálu světového poháru. V místních závodech uspěla například na silničním Králi Šumavy, kde obsadila druhé místo. V Plzni jsme ji mohli vidět bojovat o body na okruhu v areálu SK Rapid Sport Na Doubravce v seriálu Giant Liga, kde v celkovém pořadí skončila na 3. místě. V případě, že se rozhodnete Katarínu podpořit, hlasujte v anketě Miss cyklistiky 2010 na stánkách www.ceskysvazcyklistiky.cz. Hlasování končí 10.11.2010 ve 24:00. Vítězka bude vyhlášena 11.11.2010 na akci "Král cyklistiky 2010" v Tophotelu Praha.

 

Zdeněk Rubáš

Váš hlas: Žádná Průměr: 3.9 (9 x hlasováno)

Komentáře

Anděl a k tomu ještě na kole

Anděl a k tomu ještě na kole :) p.s. cyklistky jsou stejně nejhezčí :)

Proč proboha? A jak to

Proč proboha?

A jak to souvisí s univerzitou? Yell

 

(Žádný předmět)

Cool

If you are looking for

If you are looking for Managed WordPress Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

 

You will get control panel

You will get control panel program pre installed in your OS but if you are facing some trouble then just visit here to open system control panel windows 10 operating system.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.