POJĎTE NA STÁŽ S CESTOU PRO MLADÉ

Cesta pro mladé nabízí příležitost získat praxi studentům posledních ročníků bakalářského i magisterského studia! Zažijte si na vlastní kůži, co obnáší konkrétní pracovní pozice a získejte tolik oceňované zkušenosti v oboru!

Příležitost pro tisíce studentů

Cesta pro mladé je stážový program pro cílevědomé studenty posledních ročníků (3. a 5.) prezenčního studia. Patříte mezi ně? Pak máte možnost absolvovat stáž v reálné firmě. V rámci stáže získáte navíc e-learningový kurz měkkých kompetencí, které jsou stále častěji posuzovány při přijímacích pohovorech, a individuální poradenství s HR odborníkem, kde například vyladíte vaše CVčko.

Stáže v kostce

V současné době si můžete vybírat cca ze 100 stáží po celé ČR, a další přibývají každý den. Pokud nenajdete stáž, která by se vám líbila, stačí nám napsat vaši představu na info@cestapromlade.cz a my pro vás stáž najdeme a domluvíme. Můžete si tak vybrat, zda vás do budoucna láká podnikání, a proto je lepší jít k OSVČ, nebo spíš větší firma. Stážistům proplácíme ubytování a cestovné, můžete proto absolvovat praxi kdekoliv. Stáž je v rozmezí 80-240 hodin, které se dají rozložit do 1-6 měsíců. Není časově ani administrativně náročná, vše se dá jednoduše domluvit! Když bude vše šlapat, třeba si vás ve firmě nechají i po škole.

Další informace najdete na www.cestapromlade.cz v sekci Student, příp. u Lukáše Kadlece, 778 728 832, lukas.kadlec@fdv.cz, který se stará o Plzeňský kraj.