POJĎTE NA STÁŽ S CESTOU PRO MLADÉ

Cesta pro mladé nabízí příležitost získat praxi studentům posledních ročníků bakalářského i magisterského studia! Zažijte si na vlastní kůži, co obnáší konkrétní pracovní pozice a získejte tolik oceňované zkušenosti v oboru!

Příležitost pro tisíce studentů

Cesta pro mladé je stážový program pro cílevědomé studenty posledních ročníků (3. a 5.) prezenčního studia. Patříte mezi ně? Pak máte možnost absolvovat stáž v reálné firmě. V rámci stáže získáte navíc e-learningový kurz měkkých kompetencí, které jsou stále častěji posuzovány při přijímacích pohovorech, a individuální poradenství s HR odborníkem, kde například vyladíte vaše CVčko.  

Stáže v kostce

V současné době si můžete vybírat cca ze 100 stáží po celé ČR, a další přibývají každý den. Pokud nenajdete stáž, která by se vám líbila, stačí nám napsat vaši představu na info@cestapromlade.cz a my pro vás stáž najdeme a domluvíme. Můžete si tak vybrat, zda vás do budoucna láká podnikání, a proto je lepší jít k OSVČ, nebo spíš větší firma. Stážistům proplácíme ubytování a cestovné, můžete proto absolvovat praxi kdekoliv. Stáž je v rozmezí 80-240 hodin, které se dají rozložit do 1-6 měsíců. Není časově ani administrativně náročná, vše se dá jednoduše domluvit! Když bude vše šlapat, třeba si vás ve firmě nechají i po škole.

 

Další informace najdete na www.cestapromlade.cz v sekci Student, příp. u Lukáše Kadlece, 778 728 832, lukas.kadlec@fdv.cz, který se stará o Plzeňský kraj. 

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed WordPress Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

 

This is an internship program

This is an internship program for the purposeful students and who have interest in the study. So if you have the knowledge and have interest then you can participate in the journey and can gain more knowledge about the students and the various culture.sober living home

Definitely, the event 'The

Definitely, the event 'The Journey for Young' is a great opportunity for thousands of students. Such internship programs help the bright students get a chance to show their talent and start their Gokarna beach resorts career in a great way. Hope this news will reach the right category of students.   

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.