Poslední šance vyjet na letní stáž!

Ještě stále nemáš plány na léto? Chystáš se s rodinkou na tradiční dovolenou do Jugošky? Už máš plnou krosnu voňavých paštiček? Nemůžeš se dočkat spálených zad a otravných mořských ježků na pláži? Zkus to letos jinak! Pojeď na stáž! Čeká na Tebe Turecko, Polsko, Ukrajina, Maďarsko a další stovka zemí po celém světě. Můžeš pracovat s dětmi i středoškoláky na letních táborech, učit angličtinu, zkusit si práci v neziskových organizacích či se zúčastnit jednoho z kulturních projektů a třeba vařit Turkům české knedlíky a tančit s nimi polku! Poznáš cizí zemi z úplně jiné perspektivy, osamostatníš se a poznáš nové přátele ze všech koutů světa!
Na stáž může odjet každý, kdo splňuje následující podmínky:

•     studuje alespoň první ročník VŠ
  •     ovládá angličtinu na komunikativní úrovni
  •     může vycestovat na minimálně 6 týdnů

Ještě pořád si myslíš, že Jugoška je nejlepší letní destinace? Nech letos paštiky doma a vyraz do světa na zkušenou!
Více informací se dozvíš na infoschůzkách 9. 5. a 10. 5. v 17.00 vždy HJ 202 (Husova 11).
Přihlášku na stáž najdeš na stránkách www.plzen.aiesec.cz.

Autorka článku: Lenka Navrátilová

Váš hlas: Žádná Průměr: 1 (1 vote)