POZOR! Soutěž prodloužena!

Prodlužujeme pro vás termín soutěže o věcné ceny. Soutěžit můžete až do 1. 11. 2015!

 

Zkouškové pro většinu z nás není zrovna nejšťastnější období. Ten stres, učení, deadliny na odevzdávání některých prací... Těžké je i si naplánovat uspořádání zkoušek, abychom je zvládli včas, případně si i nechali prostor pro další pokusy - vypsané termíny nám totiž nemusí vždy hrát do karet.

Někteří z nás však mají "veselé historky", které se v daný čas třebas až tak zábavnými nejevily, ale po čase se jim zasmějeme. Máte také takovou? Pokud ano, podělte se s námi o ni!

"Veselý moment ze zkouškového" by měl mít alespoň 200 slov a jelikož bychom rádi vítězný článek se souhlasem autora publikovali, neměl by obsahovat sprostá slova. Vítěz získá propagační předměty ZČU - desky, propisky, blok apod.

Své zážitky posílejte do 1. listopadu 2015  na LadaZadranska@gmail.com, do předmětu pište "Dioné - Soutěž". Soutěž je pouze pro studenty, kteří budou mít v tomto období platné Orion konto. Historky můžete posílat v mailu, případně jako .pdf/.doc přílohu, nezapomeňte se, prosím, podepsat. Vyhlášení bude zde do 5. listopadu 2015, výherce pochopitelně kontaktujeme skrze email.

 

Redakce Dioné

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Soutěž do 1.11., ale

Soutěž do 1.11., ale vyhlášení 1.10.?

Děkuji za upozornění, původní

Děkuji za upozornění, původní podmínky jsem zkopírovala a nevšimla si tohoto termínu. Hned napravím :)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.