Přijďte si v úterý 20. října poslechnout zajímavou přednášku o spotřebitelském právu a ochraně zákazníka do Filozofické a právnické knihovny v sadech Pětatřicátníků.

Přednáška Náš zákazník – náš pán aneb jakou ochranu poskytuje spotřebitelské právo proběhne v úterý 20. října od 16:00 v sadech Pětatřicátníků 16. Přednášejícím bude JUDr. Alexander Šíma, soudce a pedagog Právnické fakulty ZČU.

Přednáška je určena studentům i veřejnosti. Vstup zdarma.

Těšíme se s Vámi na viděnou.

Vaše Univerzitní knihovna

plakát k akci