Přednáška o coworkingu

Málokoho napadne, co se za slovem coworking schovává, takže se Vám to pokusím osvětlit.

Pokud bychom chtěli slovo coworking přeložit z angličtiny do češtiny, doslovně znamená něco jako "sdílená práce" nebo "spolupráce". Je to forma práce především nezávislých pracovníků, kteří nemusí pracovat z jednoho stanoveného pracoviště a mohou svoji pracovní činnost vykonávat zcela samostatně a v podstatě na jakémkoliv místě. Takzvaná coworkingová centra slouží jako sdílené kanceláře, které nabízejí veškeré potřebné kancelářské vybavení, administrativní zázemí a společenský a pracovní prostor, v němž se můžete setkat s lidmi z různých oborů. Coworkingová centra podporují vzájemnou spolupráci, vzdělávací aktivity, samostatnou efektivní práci v rámci komunity lidí, kteří mají obdobná přání a potřeby, a fungují na několika místech v republice. Namátkou můžeme zmínit Prahu, České Budějovice, Brno a Ostravu.

Tuto přednášku pořádá společnost Business for breakfast Plzeň. Jejich cílem je, aby se lidé setkávali, hovořili spolu a předávali si navzájem své zkušenosti. A nemusí se jednat jenom o obchod. A třeba vy chytnete inspiraci na tomto setkání a Váš budoucí nápad bude miliardový.

Tato akce se koná 7. října v 19:00 v Amigos Cocktail & Music bar. Tak neváhejte, přijďte a třeba se inspirujete. Bližší informace naleznete na facebookové události a nebo na stránkách Business for breakfast Plzeň (bforb.cz).

Váš hlas: Žádná Průměr: 2.5 (2 x hlasováno)

Komentáře

In co-working music can be

In co-working music can be used as a best entertainment element in relief time. You can get all latest music for free on music apps. Get complete information on music downloaders apps on http://musicdownloaders.org

Thank you for sharing this

Thank you for sharing this wonderful article on coworking. After reading the article given here I came to know more about coworking features and its facilities. So share more articles on the site if possible so that I can learn more. hotel metropole vip room

If you are interested in

If you are interested in playing a card game then go to the   world of solitaire, which  gives you the presone to any requirement and without pay, these games without any type of error or language barrier. 

citation needed Many

citation needed Many modern-day video game permit the player to use http://ducklife.xyz and mouse concurrently.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.