Přednáška o kung-fu s ukázkou čajování

Univerzitní knihovna ZČU Vás srdečně zve ve čtvrtek 26. března od 14 hodin na přednášku o kung-fu, doplněnou ukázkou čajování. Přednáška proběhne v hale Knihovny Bory. Vstup je zdarma. Připojte se k události na facebooku a buďte při tom.

Přednáška o kung-fu

26. March 2015 - 14:00

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

Kung-fu is my favorite

Kung-fu is my favorite martial art. It is difficult to learn this type of martial art because dedication is needed for this. So if you have the passion and are ready to participate in the class then you can go there and can learn the tips of kung-fu from the class. Gems Arcades