Přehled zajímavých akcí v březnu 2016

V březnu se v České republice koná spoustu akcí, konferencí a seminářů, kde nejen, že se toho spoustu naučíte a dozvíte, ale zároveň vám třeba pomohou nastartovat vaši budoucí kariéru. O jaké konference se jedná a kdy se konají, se dozvíte v následujícím článku.

1) CareerDays

Dvoudenním Festivalem kariérních příležitostí v Praze vás provede interaktivní program, prostřednictvím kterého poznáte své budoucí zaměstnavatele. S firmami si budete moci pohovořit u vína či kávy v tzv. "obýváčku", který vždy ladí s interiérem a atmosférou firmy. Na konferenci je nutné si zakoupit vstupenku za 250 Kč (prodej končí již za 3 dny!), v jejíž ceně je i občerstvení, vstup na afterparty a sestavení vlastního programu.¨

Akce se koná 3. a 4. března, místo konání je Diplomat Hotel Prague (Evropská 15, Praha 6). Více informací získáte zde

 

2) Veletrh Věda Výzkum Inovace

Na tomto veletrhu se veřejnost seznámí s projekty propojujícími vědeckou a výzkumnou sféru s podnikatelským prostředím. Prezentovat se zde budou především vysoké školy, inovační firmy, vědecko-technické parky a centra, vědecké týmy, ale také samostatní výzkumníci, instituce a další organizace a společnosti. Setkáte se zde tak se zajímavými lidmi, kteří mají stejné zájmy, jako vy, možná i s budoucími zaměstnavateli.

Veletrh se koná 9.-11. března, ale pro veřejnost se brány otevřou až 10. března, přičemž pro studenty stojí vstup na čtvrtek i pátek (10. a 11. března) 50 Kč. Místo konání je Výstaviště BVV Brno (Výstaviště 1, Brno). Více informací nalezne na oficiálních stránkách veletrhu.

 

3) 21. Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni

O "našem" veletrhu pořádaném Stavovskou unií studentů ZČU a studentskou organizací IAESTE jsme zde již psali. Pro připomenutí se tedy jedná o kariérní veletrh, kde nejen, že se budou prezentovat firmy vám, ale zároveň se můžete prezentovat i vy jim. Životopis si určitě vezměte s sebou!

Veletrh se koná 16. března od 10 do 16 hodin v univerzitním kampusu na Borech v budovách FEL, FST, FAV a Univerzitní knihovny (Univerzitní, Plzeň). Pro více informací navštivte oficiální stránky.

 

4) Firemní informační systémy

Tato konference nadchne především firmy, které zde získají odpovědi na základní otázky ohledně informačních systémů a jejich aplikace. Jak je využít, aby měly pro váš byznys co největší přínos? Jaký bude jejich vývoj? Pokud se chystáte podnikat, nebo již podnikáte, tato konference vás bude jistě zajímat. Vtupenka pro studenty stojí 605 Kč.

Konference proběhne 22.3.2016 v Praze v Paláci Charitas (Karlovo náměstí 5, Praha). Další info získáte zde.

 

5) IT Security Workshop

Převážně "ajťáky" bude jistě tento již 10. workshop zajímat. Internet totiž nemusí být jen "pomocníkem", ale schovávají se v něm i hrozby, kterých si je ne každý vědom. Síťová bezpečnost a monitorinch, ochrana dat, security management a testování bezpečnosti - to jsou hlavní témata, kterých se workshop týká a budou v popředí jeho zájmu. Uvidíte zde také mnoho praktických ukázek.

Workshop začíná 22. března od 9 hodin v Konferenčním Centru City (Na Strži 65/1702, Praha 4), plánovaný konec je v 15:30. Další info zde.

 

Zaujala vás některá z akcí? Pokud se na některý z veletrhů, workshopů či konferencí chystáte, nezapomeňte se nám zmínit v komentářích.

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.