Připravuje se další párty na trojúhelníku

Po vydařeném Qboji , který Studentská komora AS ZČU ve spolupráci s SUS připravila na začátku minulého zkouškového období, se nyní chystá další zajímavá akce podobného ražení. Výbornou zprávou je, že tentokrát se na její organizaci nepodílí pouze SK, ale v rámci společného projektu prakticky všechny studentské organizace působící na univerzitě. Máme se tedy na co těšit.

Akce se uskuteční v úterý 30. září od 10 zhruba do 14 hodin v prostorách před menzou a tělocvičnou v areálu univerzity na Borských polích. V jejím rámci proběhne soutěž skládající se z různorodých disciplín, které vždy po dvou připraví jednotlivé pořadající organizace (konkrétně AEGEE, AIESEC, server Dioné, ESN, IAESTE a SK). Za úspěšné splnění dostatečného počtu z nich dostanete pivo a klobásu. Po celou dobu bude akce doprovázena hudbou zajištěnou dříve kolejním, nyní již internetovým, rádiem Bomba.

Hlavním cílem akce je jednak přivítat nový semestr, ale především ukázat, že různé studentské spolky působící na ZČU jsou schopny postupovat jednotně a dokáží připravit zajímavé aktivity. Poděkování za podporu uvedené párty si zaslouží Stavovská unie studentů, jež organizátory podpořila jak materiálně, tak i finančně.

Pevně věřím, že se celá akce podaří a přispěje ke zpříjemnění atmosféry na ZČU pro každého, kdo se alespoň trochu zajímá o studentský život na naší škole. Všichni jste srdečně zváni!