Pro studenty vstup zdarma do Národní galerie

Národní galerie v Praze díky spolupráci s Komerční bankou trvale nabízí zcela zdarma vstup do svých stálých expozic.

Akce platí pro děti a mládež do 18 let a studenty do 26 let. Vstupné zdarma se vztahuje jak na české, tak i zahraniční návštěvníky.
Dlouhodobým cílem Národní galerie v Praze a Komerční banky je ukázat mladým lidem krásu výtvarného umění a v maximální možné míře je přilákat do Národní galerie tak jak to dělají světová muzea a galerie například v Londýně nebo Washingtonu. Chtěli bychom, aby se sledování výtvarného umění stalo pro mladou generaci samozřejmou součástí jejího kulturního života. Komerční banka je partnerem Národní galerie v Praze od roku 2014.

9. February 2016 - 19:06