Promítání dokumentu Na sever od slunce

Díky programu Promítej i ty! Vás Univerzitní knihovna v letním semestru zve každé úterý a čtvrtek na některý z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání probíhá v hale Knihovny Bory.

Jako dvanáctý (a v tomto semestru poslední) snímek v pořadí jsme vybrali dokumentární film Na sever od slunce (režie: I. Wegge, J.N. Ranum, Norsko, 2012).

Přijďte v úterý 3.5. od 17:00 nebo ve čtvrtek 5.5. od 10:00 a užijte si promítání spolu s námi. Pokud by Vám časy nevyhovovaly, je možné si v knihovně domluvit individuální projekci.

Aktuální informace o promítání a upoutávku na nejbližší film vždy naleznete na facebooku knihovny.

V knihovně na viděnou.

3. May 2016 - 17:00 - 5. May 2016 - 10:00