Promítání dokumentu Piráti ze Salé

Díky programu Promítej i ty! Vás Univerzitní knihovna v letním semestru zve každé úterý a čtvrtek na některý z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání probíhá v hale Knihovny Bory.

Jako pátý snímek v pořadí jsme vybrali dokumentární film Piráti ze Salé (režie: Rosa Rogers a Merieme Addou, UK, 2014).

Přijďte v úterý 15.3. od 17:00 nebo ve čtvrtek 17.3. od 10:00 a užijte si promítání spolu s námi. Pokud by Vám časy nevyhovovaly, je možné si v knihovně domluvit individuální projekci.

Aktuální informace o promítání a upoutávku na nejbližší film vždy naleznete na facebooku knihovny.

V knihovně na viděnou.

15. March 2016 - 17:00 - 17. March 2016 - 10:00