Promítání dokumentu Putinovy děti 404

Díky programu Promítej i ty! Vás Univerzitní knihovna v letním semestru zve každé úterý a čtvrtek na některý z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání probíhá v hale Knihovny Bory.

Jako sedmý snímek v pořadí jsme vybrali dokumentární film Putinovy děti 404 (režie: Pavel Loparev, Askold Kurov; Rusko, 2014).

Přijďte v úterý 29.3. od 17:00 nebo ve čtvrtek 31.3. od 10:00 a užijte si promítání spolu s námi. Pokud by Vám časy nevyhovovaly, je možné si v knihovně domluvit individuální projekci.

Aktuální informace o promítání a upoutávku na nejbližší film vždy naleznete na facebooku knihovny.

V knihovně na viděnou.

29. March 2016 - 17:00 - 31. March 2016 - 10:00