Promítání dokumentu Viva Cuba Libre

Univerzitní knihovna Vás bude díky programu Promítej i ty! zvát každé pondělí a čtvrtek na promítání některého z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání bude vždy probíhat v relaxačních prostorách knihovny v kampusu na Borech.

Tentokrát jsme dle Vašich ohlasů na facebooku vybrali dokumentární snímek Viva Cuba Libre (Jesse Acevedo / Kuba / 2013 / 60 min.).

Připojte se k události na facebooku, přijďte v pondělí 16. března od 17:00 nebo ve čtvrtek 19. března od 10:00 a užijte si promítání spolu s námi!

A na co se můžete těšit? Navnaďte se recenzí nebo trailerem na http://www.jedensvet.cz/pit/filmy-materialy/36.

Vaše knihovna

plakát s programem promítání