Promítání dokumentu Všechen čas na světě

Díky programu Promítej i ty! Vás bude Univerzitní knihovna v letním semestru zvát každé úterý a čtvrtek na některý z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání bude probíhat v hale Knihovny Bory. První promítání je plánováno již na 16. února!

Na úvod knihovna vybrala dokumentární snímek Všechen čas na světě (režie: Suzanne Crocker, USA, 2014).

Přijďte v úterý 16.2. od 17:00 nebo ve čtvrtek 18.2. od 10:00 a užijte si promítání spolu s knihovníky. Pokud by Vám časy nevyhovovaly, je možné si v knihovně domluvit individuální projekci.

Aktuální informace o promítání a upoutávku na nejbližší film vždy naleznete na facebooku knihovny.

V knihovně na viděnou.

16. February 2016 - 17:00 - 18. February 2016 - 10:00
Váš hlas: Žádná Průměr: 4 (1 vote)