Promítání dokumentu Vzdám to až zítra

Univerzitní knihovna Vás bude díky programu Promítej i ty! zvát každé pondělí a čtvrtek na promítání některého z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání bude vždy probíhat v hale Knihovny Bory.

Tentokrát jsme dle Vašich ohlasů na facebooku vybrali dokumentární snímek Vzdám to až zítra (Michael Collins / Velká Británie, USA / 2011 / 95 min.)

Připojte se k události na facebooku, přijďte v pondělí 23. března od 17:00 nebo ve čtvrtek 26. března od 10:00 a užijte si promítání spolu s námi!

A na co se můžete těšit? Navnaďte se recenzí nebo trailerem na http://www.jedensvet.cz/pit/filmy-materialy/23.

Vaše knihovna

plakát s programem promítání