Promítání dokumentu Zázračné dítě internetu

Díky programu Promítej i ty! Vás Univerzitní knihovna v letním semestru zve každé úterý a čtvrtek na některý z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání probíhá v hale Knihovny Bory.

Jako třetí snímek jsme vybrali dokumentární film Zázračné dítě internetu: Příběh Aarona Swartze (režie: Brian Knappenberger, USA, 2014).

Přijďte v úterý 1.3. od 17:00 nebo ve čtvrtek 3.3 od 10:00 a užijte si promítání spolu s námi.  Pokud by Vám časy nevyhovovaly, je možné si v knihovně domluvit individuální projekci.

Aktuální informace o promítání a upoutávku na nejbližší film vždy naleznete na facebooku knihovny.

V knihovně na viděnou.

1. March 2016 - 17:00 - 3. March 2016 - 10:00