Protanči čtvrtky v rytmu salsy

Nový semestr nám pomalu, ale jistě klepe na dveře a s jeho příchodem se můžeme těšit i na různé taneční lekce a kurzy. Příznivci latinsko-amerických tanců si přijdou na své na lekcích kubánské salsy pro začátečníky, které budou probíhat pravidelně každý čtvrtek v baru Amigos.

Zahajovací a otevřená lekce se uskuteční již první týden zimního semestru ve čtvrtek 22. září 2016 od 18:00 do 19:20 v Amigos Bar Plzeň

Ačkoliv je salsa tancem párovým, na samotnou lekci není až tak nutné dorazit v páru. Přijít sám/sama je také možné. V průběhu lekce bude záležet na aktuálním rozložení účastníků a v rámci možností bude probíhat střídání párů. Předplatné či rezervace lekcí není nutností, vstupné se platí vždy na místě za jednotlivou lekci. Cena jedné lekce činí 80 Kč.

Novinky k této události můžete sledovat zde

Pro zkušenější tanečníky salsy jsou připraveny pondělní lekce pro pokročilé, které začaly již 5. září 2016 v čase od 18:00 – 19:20. V nabídce jsou také lekce pro mírně a středně pokročilé tanečníky, které budou probíhat od 12. září 2016 v době od 19:40 – 21:00 opět v baru Amigos.

 

Všem tanečníkům přeji hodně radosti z tance a nezapomeňte, že "tanec je řeč beze slov."

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.