Prvákoviny 2016

Je jedno zda svůj volný čas po maturitě trávíš chytáním Pokémonů, anebo se oddáváš sladkému nic nedělání. Vy všichni, bez rozdílu oboru studia, na který jste byli přijati na ZÁPADOČESKÉ UNIVERZITĚ, byste měli na malý okamžik zbystřit zrak.

Možná právě v tuhle chvíli neřešíš, kdo vedle tebe bude sedět v září na přednáškách a je ti jedno, s kým budeš do menzy chodit na jídlo. Brzy ale zjistíš, že při hledání té správné budovy, kde probíhá výuka, by se ti kontakt na někoho staršího a zkušenějšího hodil. Nemluvě o tom, kdyby ti byla známá alespoň jedna z tváří, které míjíš po chodbách školních budov.

Prvákoviny 2016

Nečekej na to, až začne školní rok a bude padat listí. Pojeď s námi na PRVÁKOVINY - 3 denní akci pro všechny studenty prvních ročníků na ZČU. Máš tak jedinečnou příležitost poznat studenty ze svého ročníku, získat cenné rady a tipy od starších studentů, a v neposlední řadě zjistíš, jak to nejen na univerzitě chodí. Těšit se můžeš na teambuildingové aktivity, sportovní hry a naučné workshopy zaměřené na seberozvoj. Chybět nebudou ani večerní párty a posezení u táboráku.

 

Zúčastni se 16. - 18. 9. 2016 Prvákovin a užij si svůj studentský život naplno.

 

16. September 2016 - 10:00 - 18. September 2016 - 10:00
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

Great Post Buddy. 

Great Post Buddy. 

Nice post buddy. Keep

Nice post buddy. Keep positing. 

Wew. Nice an. 

Wew. Nice an. 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.