První pokerová liga i pro studenty ZČU

Počátkem října startuje již třetí sezóna amatérské univerzitní pokerové ligy – UNIpoker, organizované studenty pro studenty. Jedná se o poker Texas Hold’em, který si získává stále větší oblibu u široké veřejnosti díky své jednoduchosti a zábavnosti. Liga se od této sezóny rozšiřuje do dalších českých univerzitních měst a kromě Prahy se na ni budou moci těšit i studenti v Brně, Plzni, Olomouci a Ostravě.

Liga je určena jak pokerovým nadšencům, tak i úplným začátečníkům. Liga je kombinací živých turnajů a internetových online turnajů. Na výherce všech turnajů čekají hodnotné ceny. Ti nejlepší na konci semestru vyhrávají poháry a startovné na profesionální živé a online turnaje. Před začátkem ligy si navíc zájemci mohou vyzkoušet volně přístupnou „školu pokeru“ v našem poker klubu.

Další informace najdete na těchto stránkách či na mailu josef.jasicek@unipoker.cz.

Autor: Josef Jašíček

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (2 x hlasováno)