Roadshow pod záštitou AIESEC

AIESEC se opět vydali do terénu ukázat světu, kdo vlastně jsou a co dělají. A jak už to tak bývá, byli nejen vidět, ale i slyšet. S týmem členů studentské organizace AIESEC se tedy vydali do ulic šířit povědomí o tom, co dělají, a jaké možnosti studentům nabízí.

Dne 17. 2. 2016 proběhla Roadshow na Fakultě ekonomické v Husově ulici. Ne náhodou si AIESEC vybrali tuto budovu. Každý přeci ví, že jedna plus jedna jsou dvě, stejně tak jako by každému mělo být jasné, že vyjet s AIESEC na stáž do zahraničí znamená získání cenných zkušeností, rozvíjení svých jazykových dovedností, seznámení se s novými lidmi a tedy získání přátel po celém světě.

Následující den se pro velký úspěch členové AIESEC přesunuli o kousíček dál do budovy Fakulty pedagogické na Klatovské, aby se i zdejší studenti dostali k cenným informacím. A tak studenti v těchto dnech měli příležitost se nejen občerstvit u našeho stánku a popovídat si o tom, co je zajímá, ale také zjistit, že lidé z AIESEC jsou opravdu přátelští, jak jsem se i já osobně přesvědčil, a není třeba se jich bát. Pokud jste neměli to štěstí a neprošli jste kolem jejich stánku plného voňavých sušenek a barevných letáčků, tak nesmutněte. Dveře jejich kanceláře jsou totiž otevřené všem zvídavým studentům již příští středu 24. 2. 2016 od 17.00. AIESEC sídlí v kanceláři v HJ 202, kterou jistě neminete, protože za jejími dveřmi budou zaznívat nepřeslechnutelné přátelské hlasy lidí těch, kteří měli díky této organizaci tu šanci vycestovat na stáž a chtějí se s ostatními podělit o své zážitky.

 

A teď něco málo o AIESEC: Jestli jste o nich ještě neslyšeli, AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která sídlí ve 126 zemích světa. Umožňují získávat zkušenosti v zahraničí, dovednosti s vedením a prací v týmu. Pomáhají mladým lidem naleznout jejich místo v životě a upevnit si tak své hodnoty a preference. Pokud chcete vědět více nebo se stát členem v této organizace, tak více na: aiesec.cz 

 

 

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

This is the post am always

This is the post am always looking for.Now with the help of this Website web link am able to play free of cost mind twister video games and even without register or download.Thank you so much to this amazing video game Junction.I love to play and share this most.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.