Soutěž!

Pravděpodobně jste zaznamenali, že před pár dny vstoupila v platnost novela zákona o provozu na pozemních komunikacích, která se týká i chodců. Ti mají nově povinnost nosit při pohybu mezi obcemi na oblečení reflexní prvky. Dioné Vám přináší soutěž, kde získáte 2 reflexní pásky, ale k nim také další propagační materiály ZČU, jako třeba blok a propisky.

Za porušení povinnosti můžou chodci dostat pokutu až do dvou tisíc korun. Ale ne každá bunda má reflexní prvky a co máte dělat, když jdete třeba večer z vedlejší vesnice z oslavy narozenin? Skvělým pomocníkem jsou reflexní pásky na ruku, které můžete mít smotané třeba v kapse či kabelce. Pojďte si o ně tedy zasoutěžit!

V této soutěži budou hned 3 výherci! Ti ovšem musí splnit její pravidla - musí mít orion konto a přihlášení musí sem pod tento článek napsat do komentáře správnou odpověď na soutěžní otázku. Informace o výhře dostanete buď na studentský email spojený s orion kontem, nebo na email, který nám k odpovědi do závorky připíšete. Vyhrají první tři soutěžící, kteří správně zodpoví následující otázku a splní pravidla.

 

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje současný ministr dopravy České republiky?Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Dan Ťok

Gratuluji uživatelům

Gratuluji uživatelům pruchava, honzas22 a marek1 :)! Brzy vás budeme na studenských emailech kontaktovat.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.