Soutěž Rádia Bomba o vstupenky na koncert Daniela Landy

Denně hrajeme na Rádiu Bomba o vstupenky na koncert Daniela Landy, který proběhne v rámci turné Československo 2008 v plzeňské ČEZ Aréně 17. listopadu 2008. Pojďte hrát s námi! Studentské Rádio Bomba nabízí denně až do 16. listopadu vstupenky na plzeňský koncert Daniela Landy. Každý den naleznete na webových stránkách rádia radiobomba.zcu.cz soutěžní otázku a formu soutěžení pro aktuální den. Navíc z nevýherních účastníků soutěže vylosujeme vždy na konci týdne jednoho výherce, který získá tričko s motivem turné Daniela Landy Československo 2008.

Poslouchejte Rádio Bomba a pojďte na Daniela Landu s volňáskem v kapse!

Váš hlas: Žádná Průměr: 3 (3 x hlasováno)

tak to je opravdu bomba

Daniel Landa – stale stejnej sovinista, jako kdyz na zacatku 90's zpival: „Kdo nám to sem z palmy spad? Černý voči, je to negr, to není můj kamarád.“ Ted se prezentuje moralizovanim a take plakatem s Protektoratni vlajkou a dalsimi skrytymi symboly (pr. runovy napis Mercurius), u dnesnich nacku tolik oblibenymi.

…jdu blejt.

Pokud ti Landa nesedí,

Pokud ti Landa nesedí, jednoduchý řešení. Nesoutěž. Věřím, že je však spousta jiných lidí, kteří dokáží oddělit písně od jakéhosi společenského povětří. Navíc to, na co narážíš, se dělo téměř před dvaceti lety. Není to dost dlouhá doba k tomu, aby se z kluka, který se hledal, stal člověk, který přemýšlí zas o trochu jinak? Jak dlouho se s ním bude táhnout ona minulost? Které z alb od doby Orlíku obsahuje píseň, jejíž text tě pohoršuje? Lidé rádi určité věci zapomínají, Landova minulost je však stále „oblíbena“.

Pojď na koncert a zjistíš, že ne všechny věci jsou takové jako před lety.

Pokud si dobre vybavuju text

Pokud si dobre vybavuju text pisne, tak slovo „negr“ tam neni. Kazdopadne si ale myslim, ze Landa je dnes uplne jinde. Umi dobre zaprovokovat, a proto ho lide nemaji radi. Obcas totiz upozorni na neco, co je tabu a to se v nasi spolecnosti nenosi. Napriklad v jeho poradu „Peklo s Ladnou“ odvedl kus dobre prace. A rekce verejnosti? Byla takova, ktera to jen kritizovala a rikala, ze si buduje svoji armadu. Hmm, nechapu

Ale budiz.

Ja na ten koncert jdu a uziju si ho!

Tak jsme, vážení, v polovině

Tak jsme, vážení, v polovině soutěže. Ještě se na vás směje 17 příležitostí k výhře lupenu a 3 bourácká trika s motivem turné. Laďte stream, kontrolujte web…