Staň se členem AIESEC

We want you for AIESEC PILSEN

Právě teď hledáme do našeho týmu posily na pozice markeťáka, bussinessáka, exchangáka a projekťáka. Nabízíme ti osobní rozvoj, mezinárodní prostředí, praktické zkušenosti, realizaci vlastních nápadů a nové přátele.

Najdi na fotce kluka, který nikdy nenosí obě ponožky stejné anebo slečnu, která dokáže mluvit 4 jazyky. Že neuhodneš, kdo je šéfem naší pobočky?

AIESEC PILSEN je jediná pobočka té největší mezinárodní studentské organizace AIESEC na západě Čech. Působíme v Plzni pod ochrannými křídly Západočeské Univerzity již od roku 2004.

A co vlastně děláme? Každoročně organizujeme seznamovací víkend pro studenty prvních ročníků s názvem Prvákoviny. Realizujeme projekt EDSION, který studentům přináší mezikulturní poznání. Potkat se s námi můžeš na cestovatelském večeru anebo v prostorách univerzity, kde šíříme informace o tom, co je třeba udělat pro to, abys mohl vyjet na stáž do zahraničí. Také si oblékáme košile a vyrážíme do firem, kde zprostředkováváme pracovní stáže pro zahraniční studenty anebo domlouváme spolupráci. Občas máme chuť se jen tak bavit, a tak si zajdeme zahrát LASER GAME, zavítáme do lanového parku anebo na náměstí rozdáváme FREE HUGS.

Stále nevíš co si pod tím představit a ze všech informací se ti točí hlava? Nezoufej, stačí se podívat na tuto stránku - http://aiesec.cz/studenti/clenstvi/prihlaska-plzen/, vyplnit přihlášku a čekat na to, až se ti ozveme. My se ti nejen ozveme, ale domluvíme si s tebou také informační schůzku, kde budeš mít příležitost si vše vyzkoušet v praxi a přijít tak na to, co by tě skutečně bavilo. Těšíme se na tebe.

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)