Staň se členem AIESEC

We want you for AIESEC PILSEN

Právě teď hledáme do našeho týmu posily na pozice markeťáka, bussinessáka, exchangáka a projekťáka. Nabízíme ti osobní rozvoj, mezinárodní prostředí, praktické zkušenosti, realizaci vlastních nápadů a nové přátele.

Najdi na fotce kluka, který nikdy nenosí obě ponožky stejné anebo slečnu, která dokáže mluvit 4 jazyky. Že neuhodneš, kdo je šéfem naší pobočky?

AIESEC PILSEN je jediná pobočka té největší mezinárodní studentské organizace AIESEC na západě Čech. Působíme v Plzni pod ochrannými křídly Západočeské Univerzity již od roku 2004.

A co vlastně děláme? Každoročně organizujeme seznamovací víkend pro studenty prvních ročníků s názvem Prvákoviny. Realizujeme projekt EDSION, který studentům přináší mezikulturní poznání. Potkat se s námi můžeš na cestovatelském večeru anebo v prostorách univerzity, kde šíříme informace o tom, co je třeba udělat pro to, abys mohl vyjet na stáž do zahraničí. Také si oblékáme košile a vyrážíme do firem, kde zprostředkováváme pracovní stáže pro zahraniční studenty anebo domlouváme spolupráci. Občas máme chuť se jen tak bavit, a tak si zajdeme zahrát LASER GAME, zavítáme do lanového parku anebo na náměstí rozdáváme FREE HUGS.

Stále nevíš co si pod tím představit a ze všech informací se ti točí hlava? Nezoufej, stačí se podívat na tuto stránku - http://aiesec.cz/studenti/clenstvi/prihlaska-plzen/, vyplnit přihlášku a čekat na to, až se ti ozveme. My se ti nejen ozveme, ale domluvíme si s tebou také informační schůzku, kde budeš mít příležitost si vše vyzkoušet v praxi a přijít tak na to, co by tě skutečně bavilo. Těšíme se na tebe. 

 

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.