Staň se členem Stavovské unie studentů Západočeské univerzity!

Chceš se přidat k SUS partě, stát se majálesovým agentem, spolupracovat s námi, vymyslet párty, pomáhat s organizací fesťáků i jiných akcí, bavit se a zároveň se něco přiučit? KONTAKTUJ NÁS! Proměň s námi svá léta na studiích na nezapomenutelnou etapu života.

 

Kdo vlastně jsme? – Jsme prostudentská organizace, která funguje již 27 let, od roku 1990.

Co vlastně děláme? – Soustředíme se hlavně na kulturní a volnočasové aktivity. Naším asi nejznámějším projektem je Plzeňský Majáles, kterému předchází Studentské dny a také Volba krále Majálesu. Možná jste si našich agentů všimli i na Dnech vědy a techniky, nebo Vám třeba podávali welcome drink na Reprezentačním plese Západočeské univerzity.  Nesmíme zapomenout ani na novoroční Výstup na Radyni, kde každá křižovatka je důvodem k oslavě. Na studenty v Plzni myslíme i s ohledem na jejich budoucnost, takže tradičně spolupořádáme také Veletrh pracovních příležitostí s AISECEM. Sice je přes prázdniny většina našich Vysokoškolských klubů zavřena, my se ovšem nenudíme! Třeba letos jsme strávili krásné léto s Kryštof kempem.

Máš energii, fantazii a chuť zažít něco nového? Pak neváhej a napiš nám na suszcu@centrum.cz, ale neváhej, přihlášky uzavíráme 30. října

 

Váš hlas: Žádná Průměr: 1 (1 vote)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed WordPress Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

 

I think these people have fun

I think these people have fun and they are enjoying their trip and they are participating in different types of competitions.they are mainly focusing on cultural and leisure activities.keep up the good work and I wish them all the very best.tabletrental.com

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.