STUDENT PÁRTY /4.11.2008/ - Studenti studentům...

Pozor! Pozor! Na vědomost všem studentům se dává, že se chystá velká STUDENTská PÁRTY. Dne 4. listopadu tohoto roku vše vypukne a to ve 20 hodin.Místem zvoleným se stal music club STAR, který vám nabídne 3 až po okraj naplněné bary, mohutný zvukový aparát + muziku pro vás (i na přání) a jedinečnou atmosféru a zábavu, která bude proložena moderovaným programem a soutěžemi a desítky hodnotných cen!

 

Nebudeme vás lákat na nevídané a neslýchané, ale zmíním-li naše partnery, kterými jsou vodka AMUNDSEN, FERNET STOCK 8000, energy drink SEMTEX, CINEMA CITY, FANTASY PARK a mediálním partnerem je komunitní server UKAŽSE.CZ, znamená to, že vám rozdáme 30 volných vstupenek do kina, 10 poukázek na hodinu bowlingu, 200 welcome drinků a mnoho a mnoho dalších cen… Důležitá informace je i ta, že VSTUP JE ZCELA ZDARMA!!!

Tato párty je pořádána studentskými organizacemi (pouze studentské organizace) pod záštitou Západočeské univerzity jako oficiální after párty VELETRHU STUDENSTKÝCH ORGANIZACÍ A ZAHRANIČNÍCH STUDIÍ, který se koná také 4.11.2008 od 10:00 do 16:00 v aule FEL na Borech. Přijďte se podívat na veletrh a nezapomeňte ani na večerní párty, protože v úterý 4.listopadu se „brzy“ spát opravdu nepůjde! Pekelná zábava až do časných ranních hodin… Na viděnou na obou těchto akcích.

Více informací a ty nejaktuálnější informace najdete na www.studentparty.cz!

 


STUDENT PÁRTY

 

CLUB STAR
Pražská 85 (u zastávky TRAM č. 1 a 2 – Anglické nábřeží)
301 00 Plzeň
www.clubstar.cz

PARTY  INFO:
DJ: Kali and guests
Vstup:  ZDARMA
Start: 20:00
End: ??:??

Více informací na www.studentparty.cz a www.clubstar.cz

 

Váš hlas: Žádná Průměr: 3.3 (6 x hlasováno)

Komentáře

Mazec :D

Parada! :D Welcome drink, zadny vstup, Kali, utery (protoze ve stredu muzu vstavat pozde :D) – teda jestli bude pivco za rozumnou cenu, tak nejni co resit :)))

Odpoved

Nevim co je pro tebe rozumna cena, ale myslim ze ano :-) Ale například ostatní drinky jako VODKA+SHOCK, TEQUILA+SPRITE, COLA+RUM a nebo COLA+VODKA - každej tenhle drink za 35Kč, to si myslim, že jsou super ceny a bude celej večer co chlastat :-D

vsadim vsechny boty, ze

vsadim vsechny boty, ze pivko za rozumnou cenu urco nebude.. btw nemam rad disco a vsechno s nim spojeny..

Pivo za super cenu - relatvní pojem

Dobře, tak pivo za rozumnou cenu je relativní pojem. Záleží co točí a kolik za to chtěj... Zítra speciálně položím dotaz na cenu piva + jaké se točí a jaké je v lahvích... Doufám, že pak se budeme moct bavit zda je to dobrá cena nebo ne :-)

CENY

Cena piva, na hranici relatvne dobre - 22Kc, ale pokud mas dat v hospode 19Kc nebo na party 22Kc, tak ybch to neresil, to muzou pak resit jen chudaci...

Ostatni ceny, ktere jsme na party vyjednali: AMUNDSEN VODKA -> 25Kc, FERNET STOCK 8000 -> 20Kc, BACCARDI -> 40Kc. Je zajisten dostatek toceneho piva i lahvove 12ky.

ale jo, kdyz vidim ty

ale jo, kdyz vidim ty organizace, co to davaj dohromady, tak to asi nebude tak zly :)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.