Studentská soutěž a seminář Ytong Dialog

Nyní potěšíme hlavně příznivce oboru stavitelství. Mají totiž možnost se zdarma zúčastnit odborné konference určené architektům a projektantům. Třešničkou na dort je pak soutěž pro studenty vysokých škol.

Studenti, absolventi i ostatní, máte příležitost navštívit odborný stavební seminář, rozšířit tak své znalosti a získat cenné zkušenosti nebo i kontakty pro Vaši budoucnost. Na semináři vystoupí řada předních zástupců ze společnosti Xella CZ. Téma semináře, takže i téma přednášek jednotlivých zástupců z divizí společnosti Xella CZ, je věnované zejména statice budov, střešním konstrukcím a novinkám v oblasti materiálů a jeho použití při stavbě. Využijte tedy příležitosti přímého setkání se zástupci prezentujících divizí společnosti Xella CZ a zeptejte se na cokoliv.

"Ytong Dialog" konference – Inovace pro chytrá řešení. Konference je zaměřena na statiku budov a střešní konstrukce z Ytongu. Cílem je seznámení odborné veřejnosti s novými poznatky společnosti Xella CZ a navázání dialogu o zkušenostech a potřebách odborníků, kteří s materiálem Ytong pracují.

Konference se koná 22. září v hotelu Primavera od 9:00 (registrace účastníků je od 8:30) do 14:00. Celá akce je zdarma.

 

A co soutěž? O ní se více dozvíte zde. Vítěz získá 2 000 €, druhé místo 1 000 € a student, který se umístí na třetím stupínku 500 €.

22. September 2015 - 9:00 - 14:00
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.