Studentská soutěž a seminář Ytong Dialog

Nyní potěšíme hlavně příznivce oboru stavitelství. Mají totiž možnost se zdarma zúčastnit odborné konference určené architektům a projektantům. Třešničkou na dort je pak soutěž pro studenty vysokých škol.

Studenti, absolventi i ostatní, máte příležitost navštívit odborný stavební seminář, rozšířit tak své znalosti a získat cenné zkušenosti nebo i kontakty pro Vaši budoucnost. Na semináři vystoupí řada předních zástupců ze společnosti Xella CZ. Téma semináře, takže i téma přednášek jednotlivých zástupců z divizí společnosti Xella CZ, je věnované zejména statice budov, střešním konstrukcím a novinkám v oblasti materiálů a jeho použití při stavbě. Využijte tedy příležitosti přímého setkání se zástupci prezentujících divizí společnosti Xella CZ a zeptejte se na cokoliv.

"Ytong Dialog" konference – Inovace pro chytrá řešení. Konference je zaměřena na statiku budov a střešní konstrukce z Ytongu. Cílem je seznámení odborné veřejnosti s novými poznatky společnosti Xella CZ a navázání dialogu o zkušenostech a potřebách odborníků, kteří s materiálem Ytong pracují.

Konference se koná 22. září v hotelu Primavera od 9:00 (registrace účastníků je od 8:30) do 14:00. Celá akce je zdarma.

A co soutěž? O ní se více dozvíte zde. Vítěz získá 2 000 €, druhé místo 1 000 € a student, který se umístí na třetím stupínku 500 €.

22. September 2015 - 9:00 - 14:00