STUDENTSKÁ TELEVIZE - kdo se do toho dá s námi???

Včera navštívil rádio BOMBA pan kvestor Ing Antonín Bulín M.B.A., který odpovídal na mnoho otázek. Jednou z nich /ikdyž již po vysílání/ byla otázka - PODPOŘÍ ZČU PROJEKT VYBUDOVÁNÍ STUDENTSKÉ TELEVIZE?

Odpověď byla jednoznačná, určitě ANO. Stejně tak jako univerzita podporuje rádio BOMBA - jediné rádio svého druhu v ČR vůbec, tak by podporovali i vybudování televizního studia a jeho následný provoz.

Osobně si myslím, že u univerzity nebude problém, spíše bude problém "s lidským faktorem", přesněji řečeno - je potřeba spojit v jeden team několik opravdových nadšenců, kteří buďto mají skušenosti buďto s TV studii, kamerou, herectvím nebo tvoří například PC animace... Prostě všichni co k TV patří!

PROTO ŽÁDÁM VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ CHUŤ A VYDAJÍ SE S NÁMI NA NÁŠ "BĚH NA DLOUHOU TRAŤ", NECHŤ SE MI PROSÍM TENTO TÝDEN OZVOU NA E-MAIL: djkali@students.zcu.cz DĚKUJI!

 

Váš hlas: Žádná Průměr: 3.2 (6 x hlasováno)

Komentáře

co to bude za TV? obsah?

co to bude za TV? obsah? forma vysílání? není jednodušší založit web, vzít kameru něco natočit a pak dávat videa na web? streamování TV třeba v kolejní sití nevim nevim no, si vemte kolik lidí poslouchá Bombu ty videa zvládne každej + na kivu sou i nějaký předměty (asi MHS nebo něco kde se tvořej nějaký videa s půjčenou kamerou)

Stream server

Ano tak server typu YOUTUBE udělat můžeme, ale hlavní záměr tohoto projektu je udělat televizní studio a odbavovací pracoviště pro vysílání "hlavně" ze záznamu (například reportáže ze ZČU, ale i studentské filmy a to nejen studentů ZČU, ale třeba oslovit studenty filmových škol).

Samotný obsah vysílání není zcela vyřešený, výše zmíněné je moje osobní vize, která není rozhodně závazná, záleží zcela na teamu, který se kolem tohoto projektu sejde. Personální obsazení bude mít vcelku volnou ruku, stejně jako například RADIO BOMBA či DIONÉ.
Hlavní je v dosti šiběničním termínu udělát návrh projektu studia a předložit ke schválení. Pokud zvládneme tohle, zvládneme už pak vše!

ZNOVU APELUJI NA TY, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ PŘIPOJIT, AŤ NAPÍŠOU! Zkušenosti jsou vítány, ale nejsou podmínkou, stejně jako u rádia BOMBA.

Nemá to smysl. Zadarmo nikdo

Nemá to smysl. Zadarmo nikdo dělat kvalitní obsah nebude. A když už se oháníte úspěchem Bomby, máte nějaké statistiky poslechovosti tohoto rádia ?

Zadarmo

Že si línej ty neznamená, že jsou všichni... Bomba jde poslechovostí nahoru a pokud tě zajímají statistiky, myslím že stačí přijít a uvidíš sám...
Je možnost si zažádat o stipendia pro kolektov rádia, tv atd. za to že děláme mimoškolní aktivity pro studenty, ale nehodlám nikoho lákat na nějaký prachy, tohle se dělá s láskou a s chutí se něco učit, zkoušet a tvořit, ale to je škoda mluvit...

a proc by nedelal?co treba

a proc by nedelal?co treba sbirani zkusenosti?spousta lidi zacinalo bez nich…a nejak si reference musela sbirat… Vetsina(myslim ze vsechny) studentsky organizace treba delaji bez naroku na honorar a praci kterou delaj nedelaj vubec spatne. Ja vim ze to zni neuveritelne ale je to tak.

OSLE

maj tam být -z-kušenosti.

Další důkaz toho, jak pro

Další důkaz toho, jak pro některé stále vítězí forma nad obsahem. Každému to občas ujede (pravda někomu častěji), přesto by to rozumný člověk přešel.

-

ja to přešel, pouze včera byla rejpavá.

tak kdepak je ta televize ?

tak kdepak je ta televize ? to bylo řečí …

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.