Studentské recepty aneb jídlo snadno a rychle i v kolejních podmínkách

      V rámci zpestření jsme se rozhodli obohatit Dioné o rychlé recepty na jídlo, které není problém ukuchtit i na kolejním pokoji. Pro dnešní recept je potřeba kolejní vařič, jeden hrnec a také pánev. Tento recept je rychlý, zdravý a hlavně je to teplé jídlo do bříška.

 

Těstovinový salát pro hladové studenty

 

Časová náročnost: 10 min.

 

Co potřebujeme?: olivový olej (nebo klasický slunečnicový), 1x cibule, 1x salátová okurka, 1x  paprika, 1x cuketa, sýr, lovecký salám (nebo jakýkoliv jiný suchý salám), těstoviny, špetka soli.

 

Jak na to?: Nejdříve si dáme vařit těstoviny. Do vroucí vody přidáme jak těstoviny, tak špetku soli a lžičku oleje. Vaříme přibližně 9 minut. Mezi tím si na pánev nalijeme olej, necháme ho rozehřát a přidáme nakrájenou cibulku. Orestujeme ji do zlatova. Nakrájíme zeleninu na kostky a vložíme ji na pánev k cibuli. Restujeme přibližně pět minut. Poté vložíme nakrájený lovecký salám a postrouhaný nebo nakrájený sýr. Směs necháme ještě chvíli na pánvi, dokud se nerozpustí sýr. Poté co jsou těstoviny měkké, servírujeme je na talíř s dostatečným množstvím orestované zeleniny (dle chuti). 

 

Přeji vám hodně zdaru při vaření a dobrou chuť.

 

Lucie Přibylová

Váš hlas: Žádná Průměr: 2.5 (6 x hlasováno)

Komentáře

Super, příště se těšte na

Super, příště se těšte na fotky :-)

If you are looking for

If you are looking for managed web hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

If you saved any document but

If you saved any document but you are unable to fing then you can handle the siltuation to get save documents windows 10 operating system by following the steps givenn on our article.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.