TechHeaven: Valley x ČR

Zajímá vás, jak fungují startupy u nás a v Silicon Valley? Chcete vědět, jak se poprat s úskalími, na která můžete při zakládání firmy narazit? Rádi byste se setkali s lidmi, kteří to mají stejně? Tak si přijďte poslechnout přednášku TechHeaven: Valley x ČR, kde se s Vámi o zkušenosti podělí čeští speakeři ze startupů i větších tech firem. Po akci je naplánovaná grilovačka, kde můžete poznat další zajímavé lidi.

Nezisková organizace TechHeaven pořádá přednášky o nových technologiích i o byznysu, propojuje plzeňskou tech komunitu a snaží se podnítit vznik nových projektů v Plzeňském kraji. Jednou z událostí pořádanou TechHeaven je i Valley x ČR, kde se dozvíte, jaké je to zakládat firmu v České republice, nebo dokonce v Silicon Valley.

Těšit se můžete na 4 krátké přednášky od čtyř českých speakerů, konkrétně na Petra Ferschmanna, zakladatele Flexibee nebo Marcela Lážu, COO XTND, který vám přiblíží, jaké je to dělat startupy ve Valley. Hynek Husník, jeden ze zakladatelů českého startupu Storyous, Vám naopak poví o rozjíždění firmy v naší domovině. Čtvrtého hosta organizátoři odtajní již příští pondělí, nezapomeňte tedy sledovat událost na Facebooku!

Bližší informace

  • KDY? - pátek 22. září od 17:00 
  • KDE? - Prostory DEPO2015
  • Za kolik? - Základní vstupné pro studenty za 50 Kč, včetně grilovačky za 125 Kč. 

Další informace získáte na oficiálním webu akce (kde si můžete rovněž zakoupit lístky), či na Facebookové události.

22. September 2017 - 17:00 - 22:00
Javascript is required to view this map.
Váš hlas: Žádná Průměr: 4 (1 vote)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for managed web hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

It is smarter to lead from

It is smarter to lead from behind and to place others in front, particularly when you praise triumph when pleasant things happen. You take the bleeding edge when there is risk. At that point Online Essay Help UK individuals will value your initiative. You need to appreciate life. Continuously be encompassed by individuals that you like, individuals who have a pleasant discussion. There are such a significant number of positive things to consider. pleasant post, a debt of gratitude is in order for sharing.

The astonishing article

The astonishing article identified with Work and Studies requires time and thought. On the off chance that you're a understudy then you should think wisely and deliberately whether you could manage your examinations and working low or not. Keep progressing. There are and will be better days ahead.

I thought it was very

I thought it was very original and inspiring, the tech evangelist, what a great title, but the best thing, as usual, was Ellie herself. Always a joy.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.