Univerzitní knihovna předala darované knihy

Díky Vám Univerzitní knihovna vybrala během akce "Daruj knihu" pestrou nadílku knih. Knihy dnes zástupci knihovny předali na lůžková oddělení a LDN Městské nemocnice Plzeň, Privamed a. s. a Fakultní nemocnice Plzeň.

Akce se pořádala u příležitosti Mezinárodního dne darování knihy, kterým je 14. únor. Všechny potěšilo, že čtenáři přinesli do knihovny zajímavé a čtivé tituly, které pomohou zpříjemnit chvíle pacientům. Jejich počet byl mnohem větší, než organizátoři předpokládali  -  do každé z nemocnic darovali téměř 500 titulů beletristických i populárně naučných knih.

Pokud jste se tedy nestihli zapojit letos, nezoufejte. Vzhledem k velkému zájmu plánuje knihovna příští rok celou akci zopakovat.

Velký dík patří všem, kteří knihy přinesli již v letošním prvním ročníku.

Fotografie z předání naleznete na facebooku knihovny.

11. March 2017 - 1:35
Váš hlas: Žádná Průměr: 2 (2 x hlasováno)