Univerzitní squashová liga

V letošním akademickém roce se v Plzni uskuteční univerzitní squashová liga pro studenty, pedagogy i absolventy všech vysokých škol – VŠ LIGA.

VŠ LIGA seznamuje hráče s novými soupeři, podporuje výkonnostní růst, umožňuje navázat nová přátelství a v neposlední řadě naplní studentský život taky něčím jiným než jen studiem. VŠ LIGA se hraje odděleně v jednotlivých vysokoškolských městech (Praha, Brno, Plzeň), ale hráči z celé ČR budou moci srovnat své síly na TOP turnajích, které budou vyvrcholením jednotlivých semestrů.

Pět squashových center nám vyšlo vstříc a nabídnuté slevy pohladí i vaši peněženku. Squashové zápasy podpoří také velice zajímaví sponzoři jako Student Agency či Sportplanet a tak se můžete těšit na ještě zajímavější ceny do našich turnajů i pro celkové vítěze ligy.
Naše liga je rozdělena do několika výkonnostních skupin, jak pro úplné začátečníky, tak i pro vrcholové hráče. Kdo se bojí, že jeho squashová technika není úplně vybroušená, bude zařazen podle údajů na přihlášce mezi stejně zdatné. Totéž platí pro všechny, své místo si u nás najde každý.
Všechny informace o lize i o turnajích najdete na jejích stránkách a pokud máte nějaké otázky, můžete zkusit i ČKD (často kladené otázky), využít fóra, nebo se obraťte přímo na mě - josef.jasicek@vsliga.cz.

Autor: Josef Jašíček

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.