Váš názor nás zajímá!

Jaký je váš názor na stojánky v menze, které vás mají informovat o nejnovějších akcích či informacích týkajících se ZČU a studentských organizací? Jaké informace by vás zajímaly? Hlasujte v naší anketě - v případě jiného názoru odpovězte do komentářů.

Jaký je váš názor na stojánky v menze?

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Vadí mi pouze v případě, že

Vadí mi pouze v případě, že akce nesouvisí s univerzitou a jde jasně o výdělečnou činnost sponzorovanou studenty (party, drinky)...

Přesně tak, pouze univerzitní

Přesně tak, pouze univerzitní akce, zmíněné v předchozím příspěvku má blízko ke komerčnímu sdělení. Nebo tam nedávejte nic a celé vyměňte za velmi hezkou solničku s pepřenkou :) 

já bych tam ty studentské

já bych tam ty studentské sdělení nechal. však studentský život ke studiu patří, ne? Jediné co mi vadí je, že jsou stojánky často out-of-date.

Přesně, všichni jsou

Přesně, všichni jsou milionáři, protože si studenti jdou dát 4 piva do klubu a celé je to mafie, která se nedá zlomit....achjo....místo toho, aby si studenti vážili toho, že se tu někdo snaží nějaký party dělat, vyjednat lepší podmínky, aby se akce vůbec uskutečnila a že holt kluby neotevřou a nerozrolujou červený koberec a neudělají slavobrány, protože studenti milostivě přijdou se kriticky zamyslet, jak je zase všichni chtějí oškubat, atd atd...no prostě občas to chce přemýšlet a vzít si do ruky kalkulačku vy podnikatelé....jinak mi stojánky přijdou jako dobrá věc a hledal bych kompromis mezi tím, co se v nich inzeruje, zkrátka od všeho trochu -> univerzitní, kulturní a společenské akce / přednášky / workshopy / studentské organizace atp.... 

Občas by to mohlo být

Občas by to mohlo být rychleji aktualizováno (menza Kollárova) :)

já bych nepatrně zrychlil tu

já bych nepatrně zrychlil tu mašinu co žere tácy ...  A co se týče stojánků, jsou good když jsou aktivně spravovány a nejsou tam out of date akce.

:D :D :D

:D :D :D

Podle mě jsou stojánky dobrý

Podle mě jsou stojánky dobrý nápad. jen by to chtělo podchytit umisťování letáčků - jsou sice daná nějaká pravidla, která ale málo kdo dodržuje, a pak vyměňuje, aniž by již bylo po avizované akci, letáčky ve stojáncích za své.

  Chodíme ve veliké skupině

 

Chodíme ve veliké skupině (pravidelně obsazujeme celý stůl) a stojánky musíme "shrnout" na stranu jinak bychom se nevešli s tácy - takže překáží. O užitečnosti informací se dá taky velmi snadno pochybovat. Nicméně pořád se dá snadněji skousnout „komerční“ reklama na stojánku než se občas probít přes hordu "pouťových" stánků před menzou (Bory).

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.