Veletrh pracovních příležitostí Plzeň - Report

Dne 19.3.2014 se konal již 19. ročník Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Představilo se zde 108 firem, které nabízely volná místa pro absolventy, ale i brigády. Samotný Veletrh se konal ve dvou budovách ZČU na Borech a nabídka byla opravdu velká.

Veletrh nabízel nejčastěji zaměstnání v oblasti strojní konstrukce, programování, ale i různého projektování (firmy: Konplan, Aimtec, Stauner, Mubea atd.). Pokud studujete fakultu aplikovaných věd, strojní, nebo eloktrotechnickou, pak je rozhodně vhodné se jít podívat na příští veletrh a firmy se o vás přímo poperou. Bohužel musím poukázat na to, že pro studenty ostatních fakult tu příliš velký výběr pracovních míst není. Pokud nechcete pracovat v pojištovnictví, nebo bankovnictví, pak tu nejspíše vhodnou pracovní nabídku nenajdete. Ovšem i přes to doporučuji se na Veletrh pracovních příležitostí podívat, protože nikdy nevíte jaká pracovní šance se zde pro vás naskytne. A s prázdnou z veletrhu nikdy neodejdete, u některých stánků můžete hrát o ceny (nejzajímavější cenou byl pro mě fotoaparát Nikon o který se losovalo v 15:00 u stánku Lidea- www.lideaconsulting.cz) a většinou dostanete propisku, či jiné drobnosti.

Další firmy které jste mohli letos najít na Veletrhu: Eurosoftware, s.r.o.; ZF Engineering Plzeň s.r.o.; Hypocentrum; ČEZ, a.s.; Plzeňský majáles; Řízení letového provozu ČR, s.p.; Wüstenrot; ManpowerGroup; Siemens, s.r.o.; VZP ČR; Sony DADC Czech Republic, s.r.o.; GE Money Bank, a.s.; Škoda JS a.s.; KERMI; Plzeňský Prazdroj, a.s.; Škoda AUTO a.s.

Váš hlas: Žádná Průměr: 2.8 (6 x hlasováno)