Veletrh pracovních příležitostí Plzeň - Report

     Dne 19.3.2014 se konal již 19. ročník Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Představilo se zde 108 firem, které nabízely volná místa pro absolventy, ale i brigády. Samotný Veletrh se konal ve dvou budovách ZČU na Borech a nabídka byla opravdu velká.

     Veletrh nabízel nejčastěji zaměstnání v oblasti strojní konstrukce, programování, ale i různého projektování (firmy: Konplan, Aimtec, Stauner, Mubea atd.). Pokud studujete fakultu aplikovaných věd, strojní, nebo eloktrotechnickou, pak je rozhodně vhodné se jít podívat na příští veletrh a firmy se o vás přímo poperou. Bohužel musím poukázat na to, že pro studenty ostatních fakult tu příliš velký výběr pracovních míst není. Pokud nechcete pracovat v pojištovnictví, nebo bankovnictví, pak tu nejspíše vhodnou pracovní nabídku nenajdete. Ovšem i přes to doporučuji se na Veletrh pracovních příležitostí podívat, protože nikdy nevíte jaká pracovní šance se zde pro vás naskytne. A s prázdnou z veletrhu nikdy neodejdete, u některých stánků můžete hrát o ceny (nejzajímavější cenou byl pro mě fotoaparát Nikon o který se losovalo v 15:00 u stánku Lidea- www.lideaconsulting.cz) a většinou dostanete propisku, či jiné drobnosti.

Další firmy které jste mohli letos najít na Veletrhu: Eurosoftware, s.r.o.; ZF Engineering Plzeň s.r.o.; Hypocentrum; ČEZ, a.s.; Plzeňský majáles; Řízení letového provozu ČR, s.p.; Wüstenrot; ManpowerGroup; Siemens, s.r.o.; VZP ČR; Sony DADC Czech Republic, s.r.o.; GE Money Bank, a.s.; Škoda JS a.s.; KERMI; Plzeňský Prazdroj, a.s.; Škoda AUTO a.s. 

Váš hlas: Žádná Průměr: 2.8 (6 x hlasováno)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

We are waiting for the time

We are waiting for the time of free psn codes online so we can have playstation plus codes.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.