Vítání prváků

Začátek nového semestru neznamená jen nervozitu z nových předmětů a vyučujících, ale také oslavu! Na univerzitě přibydou nové tváře, tak bychom je měli řádně přivítat. A přesně k tomu je tu akce Vítání prváků.

Občanské sdružení Studenťs life pro vás opět připravilo každoroční legendární akci VÍTÁNÍ PRVÁKŮ! Tato akce je tradičně první středu zimního semestru - tentokrát to vychází na 23. září - a to od 18 hodin u Pomníku. 11 klubů situovaných kolem Americké se novým studentům představí v celé své kráse a speciálně pro tuto událost mají různé slevy na drinky, akce, show, dárky i hudební program.

A které to jsou? 1. PAPARAZZI, 2. JEKYLL&HYDE, 3. JAMESON, 4. CASA DE LOCOS, 5. IN CAFE (přízemí), 6. WATT, 7. PH+, 8. MEFISTO, 9. DANCE 21 (1.patro), 10. CLUB 21 (přízemí) a 11. PANTHEON, kde v 1:00 proběhne i vyhlášení slosování.

Jak můžeš vyhrát? Stačí si zakoupit kartu Putovníka a v těchto klubech získat razítka. V Pantheonu pak vyplněnou kartu odevzdáš a dostaneš se do slosování. Vyhrát můžeš různé hodnotné ceny, ale hlavně také hlavní cenu - zlatý notebook ASUS.

Kartu Putovníka zakoupíš na místě za 120 Kč, nebo v předprodeji za 60 Kč v klubu JEKYLL&HYDE či přes agenty. Kontakt na ně najdeš na oficiálních stránkách události. Zde se dozvíš víc i VIP Lounge v Pantheonu.

Tak přijď a pořádně to na začátku školního roku rozjedeme!

23. September 2015 - 18:00 - 24. September 2015 - 5:00
Javascript is required to view this map.
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.