Vojta Koval na návštěvě u Brýlatého Jezevčíka

Datum 11. února léta Páně 2013 se zapíše do dějin, přátelé.

Vojta Woody Koval, ostravský rodák žijící v Praze, věhlasný hudebník, tanečník a novinář, poctí svou přítomností naši krásnou Plzeň, a to za účelem propagace svého nového žurnalistického tělesa, jež nese název Fobia.

Pakliže si budete chtít Vojtu poslechnout, nalaďte si onoho zmíněného data studentské Rádio Bomba, konkrétně ve 21:00. Celým večerem Vás jako vždy provedou dva ostřílení harcovníci Filip K. a Daniel S., kteřížto nešetří frapantním, makabrózním a destruktivním humorem.

Nebojte se tedy, že by se krom Fobie neřešily také Vojtovy fobie, Vojtovy dívky, Vojtova dítka a mnohé další skutečnosti, jejichž strůjcem není nikdo jiný než sám Woody.

O hudební vložku se postarají téměř všechny kapely, do nichž pan Koval otisknul alespoň zlomek své duše; těšit se proto můžete na zářná jména typu High-Five, Broken Brain, Friday, Chaotic, Olympic atd.

Pamatujte, že Vojta nezná bolest, Vojta nezná stud, Vojta nezná tabu, pročež se jej nestrachujte zeptat na cokoliv od „jeho rozměrů“ až po jisté oblíbené židovské operace.

Nechť Vás provází síla.

Váš hlas: Žádná Průměr: 4.3 (4 x hlasováno)