Zažij 100% evropské prázdniny

Chtěli byste o letních prázdninách zažít spousty zábavy, cestovat, poznávat nové kultury, místa a lidi a možná se i mezi tím vším něco nového naučit – pokud vás alespoň jedna z výše uvedených věcí zaujala, měli byste se zajímat o Letní univerzity! Jedná se o zajímavé akce v délce 1–3 týdnů, pořádané studenty – pro studenty a to po celé Evropě!

Již se nám však blíží termín pro odeslání přihlášek – 30. dubna 2010, tudíž je nejvyšší čas, abyste se dozvěděli, co potřebujete a vybrali si, kam se tohle léto podívate!

Pokud jsme vás zaujali a chcete vědět víc, přijďte se zeptat do naší kanceláře studentských organizací v HJ 202. Zorganizovali jsme pro vás informační schůzky hned ve dvou termínech:

• Středa 21. 4. 2010 od 18:00
  • Pondělí 26. 4. 2010 od 19:30

Na schůzkách jsou přítomni pouze studenti a panuje uvolněná atmosféra, takže se nebojte a přijďte mezi nás.

Rádi vás uvidíme!

Autor článku: Mikuláš Splítek

Váš hlas: Žádná Průměr: 1 (2 x hlasováno)