Zábava v centru města - to jsou Prkna Neprkna

Rok se s rokem sešel a máme tu opět Majáles. Všichni se těšíme na spousty kapel, které zahrají známé písničky. A po několika letech se tato studentská akce vrací zpět do Amfiteátru, který se nachází nedaleko Zoologické zahrady. Než se tento monstrkoncert uskuteční, budeme mít ve středu menší předehru - akci PrknaNeprkna.

Ve středu 20. dubna od 16:00 odpoledne se již počtvrté uskuteční v Proluce Křížíkových sadů pod Náměstím Republiky akce Prkna Neprkna. Kromě studentských kapel se můžeme také těšit na umění studentů Západočeské univerzity. A pokud by Vám ani toto nestačilo, můžete se pod dohledem tanečního lektora znovu naučit tanec, který jste zapomněli z dob, kdy jste chodili do tanečních - který to bude se dozvíte až na místě.

Takže nezapomeňte! Již tuto středu v 16:00 budete vtaženi do světa, kde Vám studenti budou chtít předat něco ze svého umění.

20. April 2016 - 16:00 - 22:00