23. Veletrh pracovních příležitostí při ZČU

Již tento týden ve středu je pořádán 23. ročník Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Kde přesně se koná, na jaký program se můžete těšit a jaké firmy se vám tentokrát představí, se dočtete dále.

Na veletrh se můžeš přijít podívat zcela zdarma ve středu 21. března 2018, a to od 10 do 16 hodin. Stejně jako předchozí ročníky se i tento ročník koná v kampusu ZČU – konkrétně se jedná o budovy FEL, FAV, FST a knihovny ZČU. Podrobný plánek naleznete zde. Organizaci celé akce si vzala na starost samotná ZČU a studentské organizace Stavovská unie studentů ZČU v Plzni a IAESTE ZČU Plzeň.

Jako vždy jsou v rámci veletrhu pořádány i přednášky, jako třeba Význam softskills v technických oborechJak vzniká lahev a další. Určitě je vhodné se na veletrh řádně připravit. Vyplatí se aktualizovat své CV (a přinést jej pro jistotu ve vícero kopiích), slušně se obléct a rozvrhnout si, ke kterým stánkům má pro tebe cenu jít. Přihlášeno je totiž na 170 firem, takže obejít všechny stánky je prakticky nemožné. S výběrem jistě pomůže seznam firem, kde si můžeš dané společnosti filtrovat podle oboru. Velkým rádcem je dozajista i online průvodce veletrhem, kde rovněž nalezneš seznam vystavovatelů, ale také další tipy, jak při výběru firmy postupovat, nebo třeba užitečné odkazy kam na stáž, či jak si zajistit stipendium ke studiu v zahraničí.

Na oficiálních stránkách akce naleznete další informace, ale také fotky a videa, kde se můžete podívat, jak vypadaly minulé ročníky veletrhu.

Dioné přeje hodně štěstí při hledání vhodného zaměstnavatele!

Přidej komentář jako první k "23. Veletrh pracovních příležitostí při ZČU"

Zanechte komentář