Cestovatelský večer s AIESEC

Určitě už jsi někdy slyšel o organizaci AIESEC. A pokud přece jenom ne, krátce ti jí představíme. AIESEC je nevládní nezisková organizace, která pomáhá lidem odemknout svůj potenciál a která se snaží rozvinout vůdčí schopnosti prostřednictvím leadership programů.

AIESEC ti může nabídnout praxi, díky které poznáš nejen sám sebe, ale spoustu nových přátel a otevře ti to cestu k novým možnostem. Jednou takovou možností může být Global Volunteer.  A o co jde? Global Volunteer je krátkodobá dobrovolnická stáž, díky které poznáš svět z jiné perspektivy.

OSN (Organizace Spojených Národů) oznámila svůj plán pro rok 2030 – Cíle udržitelného rozvoje. OSN věří, že pokud se lidstvu podaří naplnit tyto cíle, bude to znamenat lepší budoucnost pro nás všechny. Proto se každý z projektů Global Volunteer zaměřuje vždy na alespoň jeden z nich. Co to znamená pro tebe? Máš možnost stát se jedním z dobrovolníků, který napomáhá dělat svět lepším. Zároveň poznáš spoustu nových přátel a míst.

Jestli tě Global Volunteer zaujal, neváhej a přijď se 15. listopadu v 17:00 podívat na Cestovatelský večer do Kulturky ZČU a poslechni si zajímavosti od studentů, kteří se nebáli a díky AIESEC vycestovali do různých zemí. Konkrétně do Ukrajiny a Indonésie. Dozvíš se o tom, jak to na stáži chodí, o kultuře, nebo jaké jídlo zde stojí za ochutnávku. Tak určitě doraž a poslechni si#myAIESECstory, těšíme se na tebe!

Více informací o stážích najdeš zde -> http://bit.ly/chcivycestovat

FB událost Cestovatelského večera zde ->  http://bit.ly/udalostnafb

Přidej komentář jako první k "Cestovatelský večer s AIESEC"

Zanechte komentář