Erasmus Session 2018

Přemýšlíte, zda vyjet na Erasmus? Nebo jste rozhodnutí, ale nevíte, kam v rámci své katedry vyjet? Možná už máte ohledně Erasmu vše zařízené a příští školní rok se těšíte na nové zážitky. Anebo jste na Erasmu byli a chcete zjistit, jak to mají jiní studenti, případně se podělit i o své zkušenosti. Ať už jsou vaše pohnutky jakékoli, pokud vás zajímá program Erasmus, Free movers a další možnosti vyjetí při studiu na stáž/studijní pobyt, určitě se mnoho nového dozvíte na Erasmus Session

Tuto akci pořádá studentská organizace ESN Pilsen společně se Zahraničními vztahy ZČU. Jedná se o 2 večery plné povídání o vyjetí do zahraničí a zkušenostech studentů, kteří v dané zemi byli. Dozvíte se základní informace o ubytování v dané lokalitě, o nákladech, stipendiu,  univerzitě a učitelích. Speakeři ale zmíní i kulturní život, zda na dané univerzitě funguje Buddy systém, doporučí vám různé tipy a upozorní vás na problémy, se kterými se setkali a které mohou potkat i vás. Každý blok bude mít zhruba 10 minut, 15 minut za předpokladu, že bude přednášející hovořit o dvou zemích. Oba dny bude na programu 7 bloků a jedna pauza.

  • KDY? – V pátek 18. a čtvrtek 24. května 2018
  • V KOLIK? – V obou případech od 17 hodin
  • KDE? – V pátek v Univerzitní kavárně Družba, ve čtvrtek pravděpodobně v Kulturce (v případě velkého zájmu rovněž v Družbě)

A jaký bude program?

 

Jako jedna z přednášejících se na vás těším i já!

Přidej komentář jako první k "Erasmus Session 2018"

Zanechte komentář