Reportáž: Studentský ples ZČU 2018

Je to již měsíc, co se odehrál Studentský ples ZČU 2018. Věřím, že nejen pro mě, ale i pro vás to byl opět neskutečný zážitek a musím uznat, že většina se tématu zhostila naprosto dokonale – některé masky byly neuvěřitelně propracované, jiné třeba spíše nápadité svým vtipem. Ať už jste na plese byli a chcete si události kouzelného večera pouze připomenout, nebo nebyli a chcete se o programu dozvědět více, tento článek je pro vás. Uvnitř naleznete i odkazy na fotky!

29. března 2018 se po sedmé hodině večerní začala do Parkhotelu vkrádat různá kouzelná stvoření. Všechny sály byly pohádkově vyzdobené – v hlavním sále byly hlavně postavy z českých pohádek, v konferenčním jste mohli zahlédnout převážně disneyovky. Kdo měl štěstí, možná políbil správnou žábu, která mu splnila přání, či se proměnila v prince či princeznu. Těch bylo totiž na plese hodně, ale zaregistrovala jsem asi nejvíce Červených Karkulek, dokonce i s vlkem, nebo motýlů Emanuelů s makovými panenkami.

Po úvodním slovu moderátora Jiřího Pelnáře vás do té správné nálady dostalo vystoupení tanečníků Dance Center Petry Parvoničové. Zatancovala vám Fiona se Shrekem, Kráska se Zvířetem včetně poddaných začarovaných do nábytku, ale objevili se i Mimoni včetně Grua a malé Agnes! Rozehřáli vás dokonce i Kulík, Dulík a Bubík z Kačeřích příběhů, jejichž rodina se podstatně rozrostla, chladně rozhodně nepůsobila ani Elsa se sobem Svenem a sněhulákem Olafem. Poté byli všichni nažhavení to pořádně rozbalit na tanečním parketě, což umožnila kapela MD Company. Ta totiž v průběhu celého večera „sázela“ ty největší pecky z českých i zahraničních filmů a pohádek. No povězte – kdy si můžete takto úžasně zatrsat třeba na úvodní znělku ze Saxany?

Pokud jste ani poté nebyli pohádkově naladěni, změnila to svým operním zpěvem coby Kráska Jitka Rosenbaumová. Následovalo vyhlášení vítězů tří hlavních cen, kteří nezaspali jako Šípková Růženka a nakoupili lístky do tomboly. Vyhlášen byl navíc i vítěz za nejlepší masku, kterou u moderátora vyhrál Rumcajs s Mankou. Nutno ale podotknout, že všechny masky byly neskutečně povedené, což přitakal i Jirka, když vyzdvihl masku Aladina s pravým „létajícím“ kobercem. Je jasné, že takovéto kostýmy bylo nutné zvěčnit, což jste buď udělali sami ve fotokoutku (fotky zde), nebo jste měli šanci potkat Myšáka Davida či Leprikóna Vaška a uvidíte se na těchto fotkách.

Aby toho nebylo málo, ještě nás rozparádila taneční skupina Tanec v Plzni svou sexy salsou, jejíž kroky nás poté tanečníci učili velice roztomilým a tematickým způsobem – na písničku Skákal pes přes oves. Před půlnocí vystoupili coby „Bratři v triku“ členové skupiny Žongléros Ansábl, kteří nejen žonglovali, ale rovněž balancovali na obří obruči – to byla teprve kouzla! Kdo neměl ani po tomto vystoupení dost, mohl až do druhé ranní pokračovat v tanci a zakončit tak skvělý večer.

Všem zúčastněným děkujeme a prosíme o vyplnění Feedbacku, díky kterému můžeme příští ples připravit ještě lepší!

Přidej komentář jako první k "Reportáž: Studentský ples ZČU 2018"

Zanechte komentář