Soutěž pro studenty o nové logo datových stránek Ministerstva vnitra

Jsi kreativní? Máš rád nové výzvy? Zapoj se do soutěže o nové logo a vyhraj odměnu ve výši 25 000 Kč!

Cílem soutěže je dát datovým schránkám univerzálně využitelné moderní logo, které bude fungovat v mobilních aplikacích i na sociálních sítích. Přihlásit se mohou všichni studenti do 26 let, své grafické návrhy však musí do 28.února 2019 zaslat na adresu Ministerstva vnitra.

„Kdo jiný by měl představu, jak má v době sociálních sítí logo informačního systému vypadat, než studenti. Proto jsme jim formou veřejné soutěže dali možnost přímo se podílet na tom, jak se bude systém datových schránek veřejnosti prezentovat,“ uvedl ministr vnitra Jan Hamáček. Budeš výhercem právě ty?

Více informací včetně podmínek soutěže nalezneš zde.

Přidej komentář jako první k "Soutěž pro studenty o nové logo datových stránek Ministerstva vnitra"

Zanechte komentář