Studentský ples ZČU #12

Již za necelý týden vypukne v pořadí 12. Studentský ples ZČU. Přípravy jsou v plném proudu, studentská organizace ESN Pilsen totiž chce, abyste zažili přímo pohádkový večer, u kterého by neusnula ani Šípková Růženka. Čím nás program okouzlí tentokrát?

Téma plesu jste jako vždy ve Facebookové anketě vybírali vy a rozhodli se pro téma Pohádky. A vězte, že sál bude plný princezen, kouzelných stvoření, víl a mluvících zvířat. Třeba vám někdo z nich splní přání.

Do tajů večera vás uvede moderátor Jiří Pelnář v 19:30, ve 20:00 pak proběhne oficiální zahájení plesu. Hned poté tradičně následuje vystoupení tanečníků choreografky Petry Parvoničové DCPP. Do jakých bytostí se asi skupina převtělí tentokrát? Stejně jako v pohádkách se ostatně bude hodně tancovat i nadále. Ať už se toho ujmete vy sami za hudebního doprovodu kapely MD Company, či se ve 21:20 necháte inspirovat skupinou Tanec v Plzni. Ta si pro vás navíc od 21:30 připravila taneční workshop v malém sále. V průběhu večera je pro vás také k dispozici fotokoutek, kde se můžete vyfotit v pohádkovém stylu. Posilnit se navíc budete moci speciálními drinky – Žabák Ribit a Šmoula drink!

Že se v pohádkách i hojně zpívá vám ve 20:50 připomene svým operním zpěvem Jitka Rosenbaumová. Ve 22:30 bude vyhlášen vítěz půlky království, tedy chci říci hlavní ceny. Kvůli odměně však nemusíte stínat hlavy drakům. Stačí si zakoupit lístek do tomboly, kam organizátoři rozdělili vykopaný poklad. Jako na jarmarku před královským palácem se zase budete cítit ve 23:45. Vystoupí totiž žonglérská skupina Žongléros Ansámbl. Ani poté však na rozdíl od Popelky neutíkejte! Následuje totiž až do 1:50 volná zábava.

Základní informace:

  • KDY? 29. března od 19 hodin
  • KDE? Congress center Parkhotel
  • ZA KOLIK? Lístky jsou už bohužel vyprodané.

A co účastníkům vzkazuje Jakub Nedvěd, prezident ESN Pilsen? „Doufáme, že se všichni už těší, tak jako my :). Letos jsme se ples rozhodli pojmout trošku jinak než v předchozích letech, a proto kromě jiné kapely máme i profesionála mezi profesionály – Jirku Pelnáře na postu moderátora. Tímto krokem chceme ples pozdvihnout opět o úroveň výše – no jen přijďte a uvidíte… budete se mít jako v pohádce!“

Foto z minulého roku:

PS: Nezapomeňte, že jak v pátek, neboť je státní svátek, tak i v den konání plesu, tedy ve čtvrtek 29. 3. 2018, máme od ZČU v rámci Velikonoc studijní volno. Takže jistě budete mít hodně času, abyste vyšperkovali svůj kostým k dokonalosti :)!

Přidej komentář jako první k "Studentský ples ZČU #12"

Zanechte komentář