StudFest ZČU 2018 – Festival studentských organizací

Chceš ke studiu získat i praktické zkušenosti? Poznat nové lidi s podobnými zájmy, rozvíjet cizí jazyky, zlepšit své komunikační schopnosti, nebo být součástí nějakého projektu a ukázat své organizační schopnosti? K tomu ti může pomoci například členství ve studentské organizaci. Váháš-li, ke které se připojit, rozhodně navštiv StudFest ZČU 2018 – Festival studentských organizací.

V Plzni existuje několik studentských organizací, ke kterým se mohou studenti připojit. Každá nabízí něco jiného, pořádá jiné akce a počítá s jinou úrovní spolupráce. Chceš-li se v nich zorientovat a zjistit, která bude nejvíce sedět právě tobě, popovídat si přímo s jejími členy a poznat tak třeba i své budoucí kolegy, neváhej a vyraž na StudFest ZČU 2018, kde se budou jednotlivé organizace prezentovat. Kromě toho zde budou probíhat i workshopy a panelové diskuze, čeká tě i něco málo k občerstvení. Navíc můžeš soutěžit o zajímavé ceny, nebo si z akce odnést pěknou upomínku v podobě fotky à la Instagram. Poté všichni zamíří na networkingovou afterparty do Družby, kde si můžeš popovídat nejen se členy studentských organizací, ale i hosty, kteří na události promluvili a navíc tě čeká welcome drink!

A kdy a kde se akce koná?

• KDY?    –   Středa 11. dubna od 9:00.
  • KDE?    –   Univerzitní knihovna ZČU

Více informací, najdeš na Facebookové události, kde jsou zmíněna i témata speechů. Zde tě na akci zvou i jedni z organizátorů – Miroslav Procházka s Eliškou Svobodovou.

Pozvánka na StudFest ZČU

Naši organizátoři Miroslav Procházka a Eliška Svobodová Vás zvou na StudFest ZČU – 11.4. od 9 hodin Knihovna ZČU Bory.

Zveřejnil(a) StudFest ZČU dne 6. duben 2018

Program události:

Tak neváhej a přijď!

Přidej komentář jako první k "StudFest ZČU 2018 – Festival studentských organizací"

Zanechte komentář